Tirane, jepet me qera apartament 3+1 Kati 2, 135 m² 350 € (Kodra Priftit) TT 912

 • 350€
, Kodra E. Priftit, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
qera
, Kodra E. Priftit, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 135 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355697017108

Description

Jepet me qera, Apartament 3+1.
Vendndodhja: Kodra e Priftit, Tiranë.

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale: 135 m2.
-Kati: 2.
-Pjeserisht i mobiluar.
-Shtepi private.

Organizimi:
Ambient ndenjie, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, tualet, ballkon.

Avantazhe:
-Ndriçim natyral.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

 • Address Kodra E. Priftit, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania

Contact Information

View Listings
genti polisi

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
genti polisi
 • genti polisi