Tirane, jepet me qera apartament 3+1 Kati 1, 125 m² 1.500 € (TEG) TT 918

 • 1.500€
, TEG (Tirana East Gate), Autostrada Tiranë-Elbasan, Lundër, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
qera
, TEG (Tirana East Gate), Autostrada Tiranë-Elbasan, Lundër, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 1.500€

Details

 • Price: 1.500€
 • Size: 125 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355697017108

Description

Me Qera, Apartament 3+1.
Vendndodhja: TEG, Tiranë.

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale: 125 m2.
-Sipërfaqa neto: 116.5 m2.
-Verandë: 40 m2.
-Kati: 1.
-Totalisht i mobiluar
-Orientim jug-lindje-perëndim.

Organizimi:
Korridor shperndares, ambient ndenjie, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, depo, verandë.

Avantazhe:
-Standart elitar, cilësi & siguri maksimale.
-Lokacion strategjik.
-Investim afatgjatë.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në rezidencë na kontaktoni!

 • Address TEG (Tirana East Gate), Autostrada Tiranë-Elbasan, Lundër, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania

Contact Information

View Listings
genti polisi

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
genti polisi
 • genti polisi