Tirane, jepet me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 90 m² 700 Euro (Themistokli Germenji)

 • 700€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
qera
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament, zyre
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0693339845

Description

Jepet me qira 2+1 , Rruga e Elbasanit.
Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 4 te nje ndertimi te ri, te miradministruar.
Apartamenti eshte i organizuar ne:
-Sallon
-Ambient gatimi
-2 Dhoma gjumi
-Korridor shperndares
-1 Tualet
-Ballkon
Eshte i vendosur ne katin e 4, me nje orientim jug-lindje.
Vendosur ne nje prej zonave me elitare te Tiranes, i favorshem per investim.
Apartamenti jepet si per banim ashtu dhe per ambient zyre.

Per cdo informacion kontaktoni!

 • Address Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
Leandro
 • Leandro

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Leandro
 • Leandro