Tirane, jepet me qera Apartament 1+1 Kati 4, 52 m2, 300 € (Kombinat) TT 902

 • 300€
, Kombinat, Lagjja e Re (Sharrë), Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1028, Albania
qera
, Kombinat, Lagjja e Re (Sharrë), Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1028, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 52 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4

Description

Jepet me qera, Apartament 1+1.
Vendndodhja: Kombinat, Rruga e Qelqit, Tiranë.

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale: 52 m2.
-Kati: 4.
-Totalisht i mobiluar dhe investuar.

Organizimi:
Korridor shpërndarës, ambient ndenjie, ambient gatimi, dhomë gjumi, tualet, ballkon.

Avantazhe:
-Cilësi & siguri maksimale.
-Ndriçim natyral.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

Cel. : +355694086661

 • Address Kombinat, Lagjja e Re (Sharrë), Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1028, Albania

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON