Tirane, jap me qera apartament duplex 2+1 120 m² 1.000 Euro (Kodra e Diellit)

 • 1.000€
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 2, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
qera
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 2, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0697534884

Description

Dupleksi organizohet si më poshtë:

 • Kati i poshtëm:
  • 2 dhoma gjumi ku secila ka krevat dopio.
  • Njëra nga dhomat ka garderobë dhe tualet.
 • Kati i Sipërm
  • Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
  • Tualet
  • Ambient i vogël i përshtatur për lavanderi
 • Sipërfaqja 120 m2
 • Post Parkimi

Cilësime të tjera:
Dupleksi është totalisht i mobiluar në mënyrë luksoze dhe i investuar në çdo detaj. Elektroshtëpiaket janë të gjitha të reja dhe vetë duplexi nuk ka qenë i banuar më parë. Vendodhja te një nga zonat më elitare dhe më të qeta, te Rezidenca Kodra e Diellit 2 e bën dupleksin mjaft të kërkuar për banim.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

https://urbanrealestate.al/estate_pr…llit-tirane-2/

ID: 49087

 • Address Kodra e Diellit 2, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
urbanrealestate_ultra

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
urbanrealestate_ultra
 • urbanrealestate_ultra