SUPER OKAZION… APARTAMENT 2+1 NE DON BOSKO

 • 118.500€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko

Details

 • Price: 118.500€
 • Size: 103 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 103 m² ne katin e 5. Apartamenti ndodhet ne Don Bosko, një Kompleks me komoditet premium dedikuar familjes për një jetese komode dhe një të ardhme të sigurt neser.

Kompleksi eshte i ndertuar me nje cilësi maksimamale ndërtimi me standarte bashkëkohore, fasadë e ventiluar, dritare me profil termik dhe dopio xham, vetrata alumini termik, siguri antisizmike dhe antizjarr, dritë natyrale për të gjithë apartamentet në oraret e ditës, me hapsira te dedikuara pushimi, dhe parkim nentokesor me 2 nivele.

Cmimi:

SUPER OKAZION 1150€/m² nga 1350€/m² qe eshte cmimi aktual ne ate kompleks.

Likujdim i plote 100%

Te dhena mbi apartamentin:

-Siperfaqja e apartamentit: 103m²

-Kati i 5 banim

Organizimi i brendshem:

-1 ambient ndenje & kuzhine

-2 dhoma gjumi

-2 tualete

-1 ballkon

Cilesime te tjera:

-Me ashensor

-Shkalle te brendshme

Prona nuk disponon dokumentacion hipotekor pasi eshte ne ndertim.

Per nje vizite ne prone apo per me teper informacion kontaktoni ne numrin: 0694273672 ose 0692033335.

www.pronareger.com

REAL ESTATE REGER

 • Address Don Bosko
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
 • Agjensi Imobiliare Reger