Shitte shtëpi private Lagjia 13, Korce

 • 135.000€
, Korce, Odrzywół, Kostrzeszyn, gmina Złota, Pińczów County, Holy Cross Voivodeship, 28-425, Poland
shitje
, Korce, Odrzywół, Kostrzeszyn, gmina Złota, Pińczów County, Holy Cross Voivodeship, 28-425, Poland
 • 135.000€

Details

 • Price: 135.000€
 • Size: 200 m²
 • Rooms: 5
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355697099920

Description

Shitet shtëpi private tek Lagjia 13, Korcë. Ndodhet në një zone shumë të mire dhe të qetë të qytetit.
Shtëpia është e përbërë nga 2 kate me sipërfaqe ndërtimi 70 m2 për secilin kat, 140 m2 në total. Disponon truall me sipërfaqe 200 m2. Organizimi i shtëpisë: Kati i parë: Dhomë ndenje, kuzhinë, korridor, tualet. Kati i dytë: Korridor i madh dhe 2 dhoma gjumi. Katet lidhen me njeri tjetrin nëpërmjet shkallëve nga brenda. Shëpia është në gjendje shumë të mire dhe ka mundësi për shtesë kati. Disponon oborr të madh.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!
+355697099920

 • Address Korce, Odrzywół, Kostrzeszyn, gmina Złota, Pińczów County, Holy Cross Voivodeship, 28-425, Poland
 • City Korce

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
falcon_korce
 • falcon_korce