SHITJE URGJENTE NE KRUJE…APARTAMENT 2+1

 • 45.000€
, Kruje

Details

 • Price: 45.000€
 • Size: 85 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4

Features

Description

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 85 m2 e mobiluar.
Apartamenti ndodhet ne rrugen GAVRIL DARA , poshte pallatit te kultures,ne Kruje, me nje pamje shume te mire per banim me te gjitha fasilitetet e mundshme per nje jetese te qete. Apartamenti organizohet nga sallon + kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe tualet.

Cmimi:

45 milion LEK

Te dhena mbi apartamentin:

-Siperfaqja e apartamentit: 85m²

-Kati i 4 banim

Organizimi i brendshem:

-1 ambient ndenje & kuzhine

-2 dhoma gjumi

-1 tualete

Cilesime te tjera:

-Shkalle te brendshme

Per nje vizite ne prone apo per me teper informacion kontaktoni ne numrin: 0694273672 ose 0692033335.

www.pronareger.com

REAL ESTATE REGER

 • Address Kruje
 • City Kruje

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
 • Agjensi Imobiliare Reger