SHITET VILE TRE KATESHE TE PROFARMA 525.000 EURO

 • 525.000€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga Demir Zyko, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
shitje
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga Demir Zyko, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • 525.000€

Details

 • Price: 525.000€
 • Size: 400 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0676722221

Features

Description

SHITET VILE 3 KATSHE
~DY KATE BANIM
~ NJE KATE GARAZHD
~140 M2 SECILI KAT BANIMI
~120M2 SIPERFAQA GARAZHDIT
~400M2 SIPERFAQE TOTALE NDERTIM
~350 M2 SIPERFAQA TRUALL
~NJE SALLON
~NJE DHOME NGRENJE
~TRE DHOMA GJUMI
~DY TUALETE
~DY BALLKONE
VILA ESHTE ME SISTEM KAPOTE,TERMOIZOLIM I SAPO BERE PUNIMET JANE CILESORE DHE GJENDJA E VILES ESHTE SHUME E MIRE
~CMIMI 525.000 EURO
~ RRUGA DEMIR ZYKO (AFER PROFARMES )
KONTAKTONI 0676722221
M300

 • Address Rruga Demir Zyko, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE