SHITET VILE TRE KATESHE TE BLLOKU I VILAVE NE SELITE 540.000 EURO

 • 540.000€
5 Selite / Kodra e Diellit, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
shitje
5 Selite / Kodra e Diellit, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • 540.000€

Details

 • Price: 540.000€
 • Size: 410 m²
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET VILE TRE KATESHE
~TEK BLLOKU I VILAVE NE SELITE
~SIPERFAQE NDERTIMI 410M2
~ TRUALL 270M2
~ 3 KATE + BODRUM DHE GARAZHD
~PERPARA AMBJENT ME GJELBERIM
~PUNIME EXTRA MODERNE
~E ORGANIZUAR ME DY HYRJE ( Mund te perdoret nga 2 familje, menaxhohet per Qera pjeserrisht ose e gjitha )
~ SIPERFAQJA E KATIT 0 PERDHE 116 M2
~SIPERFAQJA E KATIT TE PARE 126 M2
~SIPERFAQJA E KATIT TE DYTE 126M2
~SIPERFAQJA E BODRUMIT 42.16M2
~ TE BLLOKU E VILAVE NE SELITE
~ ME HIPOTEKE
~ CMIMI 540.000 EURO
KONTAKTONI 067 672 2221
V600

 • Address Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE