SHITET VILE TRE KATESHE ME ASHENSOR DHE PISHINE!

, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania

Details

  • Size: 413 m²
  • Type: Vile
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0692546433

Description

Shitet Vile Luksoze 4 kateshe! 📍“Rezidenca Kodra e Diellit”

Vila ka nje siperfaqe totale prej 413 m2

Vila organizohet ne 2 holle ,3 dhoma gjumi,5 tualete,1 verande, oborr, pishine!

Gjithashtu vila disponon dhe 2 poste parkimi.

Vila eshte e mobiluar ne detaje me mobilie te bera me porosi dhe rifinitura te standardit shume te larte. Cdo dhome ka garderobe dhe tualet

Gjithashtu, eshte e pajisur me sistem ngrohje- ftohje nga dyshemeja ne çdo ambient.

Vila eshte e pajisur gjithashtu dhe me ashensor!

  • Address Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Jolanda
  • Jolanda

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Jolanda
  • Jolanda