Shitet vilë në Long Hill Residence

2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania

Details

  • Size: 486 m²
  • Type: Vile
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 00355682070045

Description

Shitet vilë në Long Hill Residence. Një rezidence e vendosur në një ambient unik e privat në marrëdhënie të ngushtë me natyrën. E ndodhur pranë Teg, dhe vetëm 5 minuta nga qendra e Tiranës, larg zhurmës pranë rehatisë, komoditetit dhe faciliteteve që  përmirësojnë standartin e jetesës për rezidentët.

Vila është e përbërë nga 2 kate dhe ka sipërfaqe toke 486 m2 dhe një sipërfaqe ndërtimi prej 219 m2. Është e organizuar në 3 dhoma dhe 3 tualete. Disponon cilësi të lartë ndërtimi. Orientimi i rezidencës drejt gjelbërimit, përpos pamjeve panoramike siguron edhe privatësi, në një kompleks ku ofrohet siguri maksimale dhe asistencë 24 ore. Super mundësi investimi!

Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

Tel. +355682070045

  • Address Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
  • City Tirane
  • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FalconMarina
  • FalconMarina