Shitet Vile ne Daias

, Daias, Petrelë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
shitje
, Daias, Petrelë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania

Details

  • Size: 119000 m²
  • Type: Vile
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0673030308

Description

Një rezidencë e re luksoze në fshatin Daias, vetëm 15 minuta larg qendrës së Tiranës!

Rezidenca prej 11,900 m² përbëhet nga 11 vila moderne dhe luksoze, të cilat ofrojnë qetësi dhe luks në zemër të natyrës.

* Cilësitë e Vilave:
* Të paktën 3 dhoma gjumi
* 3 tualete
* Sallon përballë kopshtit
* Studio me oxhak ku mund të punoni
* Qilar i nëndheshëm për verë
* Hapësirë për fitness
* Pishinë

Pamje mahnitëse të malit të Dajtit dhe kështjellës së Petrelës, dhe ndodhet afër Liqenit të Farkës dhe lumit të fshatit. Jetoni në një oaz natyror dhe përjetoni qetësi shpirtërore, mendore dhe fizike.

Për më tepër informacion dhe një vizitë në pronë na kontaktoni:

info@gpm.al
Cel. : 0673030308

  • Address Daias, Petrelë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Grand Property Management

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Grand Property Management
  • Grand Property Management