Shitet, Vilë individuale, Kompleksi “Turquoise Marina”,Hamallaj

 • 420.000€
, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
shitje
, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 420.000€

Details

 • Price: 420.000€
 • Size: 133 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355 69 701 7106

Description

Shitet, Vilë individuale.
Adresa: Kompleksi “Turquoise Marina”,Hamallaj-Gjiri Lalezit.

Më shumë informacion mbi pronën:

• Me siperfaqe parcele : 335 m2
• Siperfaqe e oborrit: 252.38 m2
• Siperfaqa e verandes: 32 m2
• Siperfaqe Totale: 133.22 m2

Organizimi:

• Kati 0 : I organizuar ne Sallon,Kuzhine ,Tualet.
• Kati 1: Perbehet nga 3 Dhoma Gjumi, Tualet.

Detaje të tjera:

• Vila është në Faze Ndertimi.
• Vila pozicionohet në një nga zonat më të vizituara e turistike të Shqipërisë. Ajo çka ju ofron kjo vilë është privatësia, Hapësira banimi të bollshme dhe me estetikë të lartë ,Komoditeti, komuniteti i përzgjedhur dhe pamja fantastike nga deti.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni !

 • Address Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
ErisaMyrta
 • ErisaMyrta