SHITET, VILË ELITARE, FARKË, TIRANË TT 615

 • 532.500€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 532.500€

Details

 • Price: 532.500€
 • Size: 280 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0697017102

Description

Në Shitje, Vilë Elitare
Vendndodhja: Vetëm 3 minuta larg Qëndrës Tregtare TEG dhe 5 minuta nga liqeni i Farkës, West Home Residence ofron jetesën luksoze në një lagje ekskluzive, rrethuar nga peisazhi panoramik i Tiranës dhe malit të Dajtit.

Detaje për Rezidencën & Zonën:
– West Home Residence është pozicionuar mes natyrës në harmoni të plotë me dinamikën e zonës për të siguruar një jetesë elitare.
-Projekti përfshin një hapsirë prej 27,200 m2 dhe është konceptuar për tu ndarë në 3-faza ndërtimi (West Home Residence One, West Home Residence Two, West Home Residence Three).
-Faza e parë (West Home Residence One) është parashikuar me një afat përfundimi i ndërtimit dhjetor 2025.
– Inplementuar teknologjitë më të fundit në të gjitha aspektet e ndërtimit dhe kurimit të objekteve, secila prej tyre trajtohen me fasadë e ventiluar dhe veshje me lesh guri.
-Fasada e Ventiluar, (përfitimet e këtij sistemi janë të dyfishta: Jetëgjatësi dhe qëndrueshmëri maksimale e objektit, shpenzim minimal energjie për ruajtjen e temperaturës konstante)
-Aplikimi i sistemeve Smart Home, ofron jo vetëm eficiencë energjitike por rritje të ndjeshme t komfortit të jetesës në ndryshim nga sistemet tradicionale.
-Kompleksi do të jetë i rrethuar me mur perimetral dhe me vëzhgim 24 ore nga kamera sigurie dhe poste roje .
-Porta e hyrjes së shtëpisë do të jetë e blinduar me parametra të lartë sigurie.
-Dyert e brëndshme do të jenë te llojit dru me veshje laminat të gomuar e cila është më rezistentja.
-Duraluminet do të kenë një standart të lartë termik duke përdorur materialet me cilësore.
– Sistemi Ngrohje-Ftohje për dyshemenë e secilit objekt & ambient.
-Punime hidraulike dhe sistemi elektrik do jenë të përbërë nga komponentë të cilësisë më të lartë në treg.
Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale banimi: 280.87 m2
-Sipërfaqe oborri: 332.88 m2
-Strukturë 3-katëshe.
-Me pishinë private.
-3 hapsira parkimi të dedikuara.
Organizimi:
-2 ambiente ndenjie konceptuar si sallon veror & dimëror
-2 ambiente gatimi
-3 dhoma gjumi
-palestër
-4 tualete
Avantazhe:
-Arkitekturë moderne
-Standarde luksoze ndërkombëtare
-Aplikime të teknologjisë së fundit në ndërtim (teknologji Smart Home)
-Eficiencë energjitike
-Densiteti ulët ndërtimi
-Orientim lindje / perëndim
-Pishinë personale
-Parking i dedikuar
-Komuniteti përzgjedhur
-Hapësirë e administruar dhe siguruar 24h
-Kurim i hapësirës së gjelbërt

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në rezidencë na kontaktoni!

Cel. : +355697017102

 • Address Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON2
 • TOKTON2