SHITET VILE DYKATSHE TE INSTITUTI BUJQESOR 152.000 EURO

 • 152.000€
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
shitje
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
 • 152.000€

Details

 • Price: 152.000€
 • Size: 180 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET VILE
~DYKATESHE
~4+1+BALLKON+OBORR
~SIPERFAQJA E NDERTIMIT 180M2
~ME HIPOTEKE
~E MOBILUAR
~VILA KA DHE DYQAN TE PERSHTATSHEM PER BIZNES
~NE RRUGE KRYESORE
~PRANE URES TE INSITUTI BUJQESOR
~CMIMI 152.000 EURO
KONTAKTONI 0676722221
ND200

 • Address Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Instituti / Kamez / Paskuqan

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE