Shitet Vile 4 Katshe, Kombinat Tirane

 • 380.000€
6 Kombinat / Vaqarr / Ndroq, Kombinat, Lagjja e Re (Sharrë), Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1028, Albania
shitje
6 Kombinat / Vaqarr / Ndroq, Kombinat, Lagjja e Re (Sharrë), Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1028, Albania
 • 380.000€

Details

 • Price: 380.000€
 • Size: 482 m²
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355694070771

Description

Shitet Vile 4 Katshe

Vendodhja: Kombinat Tirane

Specifikat e prones:

-Siperfaqe totale: 481.6 m2

-Siperfaqe trualli 340 m2

-Struktura 4 katshe

-Me hipoteke

Organizimi:

Kati 1

-Sallon, ambjent gatimi

-2 dhoma gjumi

-Tualet

Kati 2

-Sallon

-2 dhoma gjumi

-2 tualete

-Ballkon

Kati 3

-Sallon

-2 dhoma gjumi

-2 tualete

-Ballkon

Kati 4

-Sallon

-2 dhoma gjumi

-2 tualete

-Ballkon

Avantazhet:

-Ndricim natyral

-Lokacion i favorshem

Per me shume informacione si dhe per nje vizite ne prone me kontaktoni!

 • Address Kombinat, Lagjja e Re (Sharrë), Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Kombinat / Vaqarr / Ndroq

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON3
 • TOKTON3