Shitet vile

 • 0
, Mitropolia, Rruga Sotir Peçi, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
shitje
, Mitropolia, Rruga Sotir Peçi, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • 0

Details

 • Price: 0
 • Size: 250 m²
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355672614132

Description

Në lagjen 3 Korçë,prane ‘’Kishës Mitropoli’’, shitet super vilë. Pozicionuar në një nga lagjet karakteristike të qytetit, të përbëra me vila dhe rrugica të shtruara me kalldrëm. Zonë elitare dhe mjaft e preferuar për banim.

Vila është e organizuar në 2 kate + bodrum. Disponon një sipërfaqe trualli prej 250 m2. Dy katet e vilës janë të shfrytëzuara për banim gjithashtu edhe bodrumi pasi ka lartësi. Disponon një sipërfaqe ndërtimi prej 84 m2 cdo kat. Secili kat është i organizuar në 3 dhoma dhe tualet për secilin. Vila është totalisht e rikonstruktuar, ku është rruajtur pamja dhe karakteristikat e ndërtimit. Ndodhet në një zonë fantastike, cka e bën të mundur dhe të përshtatshme për bujtinë por dhe për banim. Shumë pranë me Bulevard Republika. Mundësi mjaft e mirë investimi! Cmimi i diskutueshëm!

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni

 • Address Mitropolia, Rruga Sotir Peçi, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • City Korce

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
falcon_korce
 • falcon_korce