Shitet Vile 3 Kateshte , Mjull Bathore

 • 575.000€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 575.000€

Details

 • Price: 575.000€
 • Size: 361 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355694070771

Description

Shitet Vile

Vendodhja: Mjull Bathore, Tirane

Specifikat e prones:

-Strukture 3-kateshe + 1 kat nentokesor.

-Siperfaqe ndertimi 361.37 m2.

-Siperfaqe oborr 94.76 m2.

-Pishine dhe ambjente ndihmese: 76.39 m2.

Organizimi:

-Kati -1, 97.36 m2: Garazh

-Kati 0, 95.93 m2: Ambjent ndenje, ambjent gatimi, tualet

-Kati 1, 86.41 m2: 2 Dhoma gjumi (njera me ballkon), tualet, dhome teknike

-Kati 2, 81.67 m2: Dhome gjumi, tualet, ballkon

Avantazhet:

-Kubature e rregullt

-Cilesi e larte ndertimi

-Siguri maksimale

Per me shume informacione si dhe ne vizit ne prone me kontaktoni!

 • Address Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON3
 • TOKTON3