SHITET VILE 3 KATESHE NE KINOSTUDIO 370.000 EURO

 • 370.000€
4 Kinostudio / Porcelan, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
shitje
4 Kinostudio / Porcelan, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • 370.000€

Details

 • Price: 370.000€
 • Size: 450 m²
 • Rooms: 8
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0676722221

Features

Description

SHITET VILE 3 KATESHE
~SIPERFAQE TOTALE NDERTIMI 450 M2
~ SIPERFAQE TRUALLI 110M2
~ KATE GJITHSEJ 3
~ GJENDJA E RE
~ E MOBILUAR
~ E ORGANIZUAR NE 5 APARTAMENTE 1+1 DHE NJE APARTAMENT 2+1
~ APARTAMENTET JANE TE DHENA ME QERA AKTUALISHT
~7 DHOMA GJUMI
~ 6 TUALETE
~ GJENDJA E RE
~ NDERTIM I RI ( 2019)
~ HIPOTEKE
~RRUGA TASIM SHEHU
~ KINOSTUDIO
~CMIMI 370.000 EURO
KONTAKTONI 0676722221
R400

 • Address Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Kinostudio / Porcelan

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE