SHITET VILE 3 KATESHE 340 M2 TEK KOMUNA PARISIT 680.000 EURO

 • 680.000€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna Parisit, Rruga Sulejman Delvina, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
shitje
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna Parisit, Rruga Sulejman Delvina, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • 680.000€

Details

 • Price: 680.000€
 • Size: 340 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0676722221

Features

Description

SHITET VILE 3 KATESHE
~340M2
~3 KATE
~KATI 1 2 DHOMA
~1 TUALET ME DRITARE
~KUZHINA E VECUAR
~KATI 2 2 DHOMA
~TUALET ME DRITARE
~2 BALLKONE
~KATI 3 I PAINVESTUAR
~E MOBILUAR
~ZONE E AKSESUESHME DHE E FAVORSHME
~BUZE RRUGE
~E PERSHTATSHME PER BANIM OSE BIZNES
~BODRUM 2.40 M I LARTE
~KOMUNA PARISIT
~CMIMI 680.000 EURO
KONTAKTONI 0676722221
E700

 • Address Komuna Parisit, Rruga Sulejman Delvina, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE