SHITET TOKË TRUALL NË FSHATIN LUKOVË, HIMARË

  • 87.000€
, Lukovë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9713, Albania
shitje
, Lukovë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9713, Albania
  • 87.000€

Details

  • Price: 87.000€
  • Size: 1450 m²
  • Type: truall
  • Status: shitje

Description

Sipërfaqja totale e truallit është 1450 m2. Sipërfaqja e gjurmës së vjetër është 50.57 m2.
Prona disponon rrugë, ka pamje nga deti dhe është e paisur me vërtetim pronësie.

ID e pronës: 13295

Cmimi: 87,000 EUR/TOTAL

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355693041461.

  • Address Lukovë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9713, Albania
  • City Himare

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Himare
  • DES Himare