SHITET TOKË NË PRUSH

 • 60€
6 Kombinat / Vaqarr / Ndroq, Prush, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1041, Albania
shitje
6 Kombinat / Vaqarr / Ndroq, Prush, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1041, Albania
 • 60€

Details

 • Price: 60€
 • Size: 6500 m²
 • Type: toke
 • Status: shitje

Description

SHITET TOKË NË PRUSH

 

Çmimi: 60 euro/m2

 

Sipërfaqja: 6500 m ²

 

*Detaje të tjera

-Lartësi në kate : 2

-Lartësi në metra: 11

-Intensitet: 0,3

 • Tokë e rrafshët
 • Mundësi për ndërtim

 

 

Prona ndodhet në afërsi të rrugës kryesore , dhe eshtë një investim shumë I mire për shfrytëzim industrial.

 

E përshtatshme për bujtina , komplekse vilash dhe shumë aktivitete te tjera .

Trualli disponon dokumentacion te rregullt , është me çertificatë pronësie.

 

 

Për më shumë informacione ose për një vizitë në pronë na kontaktoni.

069 2048884

 

 • Address Prush, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1041, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Kombinat / Vaqarr / Ndroq

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta