SHITET TOKE NE PRUSH TIRANE ! ID: Billion3023

  • 624.000€
, Rruga e Prushit perball Big Market, Tirana, Albania
shitje
, Rruga e Prushit perball Big Market, Tirana, Albania
  • 624.000€

Details

  • Price: 624.000€
  • Size: 9600 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355692033500

Description

SHITET TOKE NE PRUSH TIRANE !

Toka ndodhet ne nje zone te zhvilluar dhe ka nje siperfaqe totale prej 9600 m2.Toka ndodhet ne breze te pare te rruges kryesore. Eshte e pershtatshme per vile, biznes etj. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin +355692033500.

SHITET TOKE NE PRUSH TIRANE ! – Billion G&G Group Real Estate (billionrealty.al)

 

  • Address Rruga e Prushit perball Big Market, Tirana, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate