SHITET TOKE NE BERZHITE, 5 MIN NGA TEG

  • 416.000€
, Bërzhitë, Autostrada Tiranë-Elbasan, Petrelë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
shitje
, Bërzhitë, Autostrada Tiranë-Elbasan, Petrelë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
  • 416.000€

Details

  • Price: 416.000€
  • Size: 4160 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355673044004

Features

Description

Tokë në shitje me një vendodhje shumë te mire, në fshatin Berzhite, afër lumit Erzen, fare pranë autostrades Tiranë – Elbasan, 5 minuta nga qendra tregtare TEG dhe me akses te lehtë me të gjitha zonat përreth dhe me Tiranen.

Zona ofron infrastrukturë të rregullt në të cilen përfshihen kategori banimi, sherbimi, bujqësi etj.Toka ndodhet buzë rruges, ka formë të rregullt drejtkendore të sheshte dhe kufizohet nga lumi, rruga dytësore e cila është e sapo shtruar dhe autostrada.

Tokë në shitje me sipërfaqe totale 4160 m2 nga të cilat 1200 m2 është serë. Sera është funksionale, me sistem vaditje, kabine elektrike dhe pusin.Toka është e përshtatshme për bujqësi-prodhim, karburant, banim, bar-restorant etj.

Me çertifikatë pronësie.

Per me shume informacion rreth pronave te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/toka/ne-shitj…-5-min-nga-teg

  • Address Bërzhitë, Autostrada Tiranë-Elbasan, Petrelë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
  • Real Estate INF 93