Details

  • Price: 30€
  • Size: 60000 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355604022991

Description

Shitet tokë në Jubë, Durrës. Toka mund të shfrytëzohet vetëm për qëllime turistike sepse vendi është i rrethuar i gjithi me pisha. Sipërfaqja e tokës në shitje është 60000 m2, por nëse nevojitet më tepër mund të blihet më shumë sepse ka dhe 40000 m2 të tjera ngjitur me të. Shitet 30 Euro/m2.

  • Address Jube
  • City Durres

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting