SHITET TOKE 2.280 M2 NE SHIJAK 88.000 EURO

  • 88.000€
, Shijak, Bashkia Shijak, Durrës County, Northern Albania, 2013, Albania
shitje
, Shijak, Bashkia Shijak, Durrës County, Northern Albania, 2013, Albania
  • 88.000€

Details

  • Price: 88.000€
  • Size: 2280 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET TOKË
~NË RRASHBULL
~ NE RRUGE QE LIDHET ME SHKOZETIN, UNAZEN DHE 4-RRUGET SHIJAK
~RRUGA E ASFALTUAR
~ SIPERFAQE 2280 M2
~ ME HIPOTEKE
~ ÇMIMI: 88.000 EURO
KONTAKTONI 0676722221
A400

  • Address Shijak, Bashkia Shijak, Durrës County, Northern Albania, 2013, Albania
  • City Durres

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
  • VERO HOME REAL ESTATE