SHITET… SUPER APARTAMENT 2+1 TE PAZARI I RI

 • 251.000€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Pazari i Ri
shitje
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Pazari i Ri
 • 251.000€

Details

 • Price: 251.000€
 • Size: 114 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 114 m² ne katin e 3. Apartamenti ndodhet te Pazari i ri, ngjitur me Lincoln, një Kompleks me komoditet premium dedikuar familjes për një jetese komode dhe një të ardhme të sigurt neser.

Kompleksi eshte i ndertuar me nje cilësi maksimamale ndërtimi me standarte bashkëkohore, ne nje zone shume te preferuar te Tiranes.

Punime ekstra ne apartament:

·       Prishje muresh dhe rimodelim planimetrie duke zgjeruar koridorin, ndryshuar hyrjen tek ambienti i ndenjes duke krijuar ambient me te madh gatimi. Instalime ngrohje ftohje me tuba bakri per sistem multispliter. Nivelim i dyshemese, shtrese mbrojtese nenparket cilesore prej 3 mm, parket laminat gjerman krono AC5 10 mm

·       Dritare duralumin termik nga alumil dopio xham, grila alumin me motor elektrik

·       Dyer te brendshme me kase dhe skelet druri cilesore

·       Banja e veshur me pllaka Gres Porcelanato me permasa 60 x 120. Kabina dushi me xham te temperuar. Paisje hidrosanitare incaso shume cilesore italiane Duravit dhe GSG. Mishelator gjerman Hansgrohe

·       Tavane gipsi me ndricim.me spote sipas projektit me arkitekt. Mure dhe tavane te patinuara

·       Projekt mobilimi bashke me preventiv gati per porosi sipas projektit te arkitektit

Cmimi:

2200€/m²

I sapoperfunduar me celsa ne dore

Te dhena mbi apartamentin:

-Siperfaqja e apartamentit: 114 m²

-Kati i 3 banim

Organizimi i brendshem:

-1 ambient ndenje & kuzhine

-2 dhoma gjumi

-2 tualete

-1 ballkon

Cilesime te tjera:

-Me ashensor

-Shkalle te brendshme

Prona nuk disponon dokumentacion hipotekor pasi eshte sapoperfunduar.

Per nje vizite ne prone apo per me teper informacion kontaktoni ne numrin: 0694273672 ose 0692033335.

www.pronareger.com

REAL ESTATE REGER

 • Address Pazari i Ri
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
 • Agjensi Imobiliare Reger