Shitet shtëpi private ne Hudënisht, Pogradec

 • 52.000€
, Pogradec, Bashkia Pogradec, Korçë County, Southern Albania, 7301, Albania
shitje
, Pogradec, Bashkia Pogradec, Korçë County, Southern Albania, 7301, Albania
 • 52.000€

Details

 • Price: 52.000€
 • Size: 374 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355697099920

Description

Shitet shtëpi private ne Hudënisht, Pogradec. Shtëpia ndodhet në një zone kodrinore me pamje panoramike nga liqeni.

Ka sipërfaqe trualli 374 m2. Shtëpia është 1 katëshe me sipërfaqe ndërtimi 82 m2. Ka tipologji 2+1, është e rregulluar dhe e mobiluar. Është ndërtim I vitit 2004. Disponon oborr të gjelbëruar. Mundësi perferkte për të jetuar mes gjelbërimit, ajrit të pastër dhe bukurisë që ofron liqeni. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Shitet me cmim okazion për 52.000 euro.

Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të  na kontaktoni!

+355697099920

 • Address Pogradec, Bashkia Pogradec, Korçë County, Southern Albania, 7301, Albania
 • City Pogradec

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
falcon_korce
 • falcon_korce