Shitet shtepi dy kate te Spitali, Durres

  • 100.000€
,

Details

  • Price: 100.000€
  • Size: 224 m²
  • Rooms: 7
  • Bathrooms: 2
  • Type: shtepi
  • Status: shitje
  • Kati: 2

Description

Shitet shtepi dy kate te Spitali, Durres plus 1.100m² truall plus dy garazhde dhe nje apartament.

Tipologjia: Shtepi dy kate
Sipërfaqja: 224m² ndertim
Dokumentat: Hipoteke
Kati: 2 kate
Vendodhja: Mbrapa Spitalit, Durres
Detaje te tjera: Bodrum, dy garazhde (godine e veçante) dhe nje apartament siper garazhdeve
Referenca: 5544 BT
Cmimi: 100.000€

CEL: +355 67 38 66 666, +355 67 20 69 166

Address

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Invest Prona
  • Invest Prona