SHITET PENTHOUSE 2+1+2 NE SARANDE 292.000 EURO

 • 292.000€
, Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
shitje
, Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
 • 292.000€

Details

 • Price: 292.000€
 • Size: 132 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0676722221

Features

Description

SHITET PENTHOUSE NE SARANDE
~ 132.65M2 TOTAL
~ 2+1
~ SIP. VERANDE 55.41M2
~ KATI 4
~ 2 TUALETE
~ PISHINE NE VERANDE
~ NE FAZE NDERTIMI
~ KOMPLEKS ME KUSHTE BASHKEKOHORE DHE PISHINE
~ VENDODHJA SARANDE
~ CMIMI 292.000 EURO
KONTAKTONI 0676722221
K800

 • Address Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
 • City Sarande

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE