Shitet partament 3+1+2, Yzberisht Tiranë

 • 195.000€
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
shitje
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • 195.000€

Details

 • Price: 195.000€
 • Size: 166 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: +355694070771

Description

-Siperfaqe 166 m2

-Kati 7

Organizimi:

Ambient ndenje, ambjent gatimi, dhome gjumi, tualet, ballkon

Avantazhe:

– Ndriçim natyral.

– Cilësi & siguri maksimale.

– Ndërtim i ri

Per një konsulence te plote per pronen ne menaxhim, si dhe nje vizite nga afer ne prone na kontaktoni!

 • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON3
 • TOKTON3