SHITET, PAPAFINGO, PORTO LALZI, HAMALLAJ, TT 784

 • 245.880€
, Vendndodhja: "Porto Lalzi" në Hamallaj, Durrës.
shitje
, Vendndodhja: "Porto Lalzi" në Hamallaj, Durrës.
 • 245.880€

Details

 • Price: 245.880€
 • Size: 122 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Në shitje, Papafingo.

Vendndodhja: ”Porto Lalzi” në Hamallaj, Durrës.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 122.94 m2.

-Sipërfaqe verande: 106 m2.

-Kati: 5 teknik.

-Orientim jug-perëndim.

-Pamje nga porti i jahteve dhe nga deti.

Organizimi:

Korridor shpërndarës, ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, verandë.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, na kontaktoni!

 • Address Vendndodhja: "Porto Lalzi" në Hamallaj, Durrës.
 • City Durres

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON