SHITET KATI I 2-TË I NJË SHTËPIE PRIVATE DY KATËSHE + TRUALL NË LUKOVË, HIMARË

 • 100.000€
, Lukovë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9713, Albania
shitje
, Lukovë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9713, Albania
 • 100.000€

Details

 • Price: 100.000€
 • Size: 180 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Type: shtepi, truall
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 00355 69 304 1461

Description

Sipërfaqja totale e pronës është 180 m2 dhe ndahet në 120 m2 hyrje + 60 m2 oborr.
Hyrja organizohet në:
1 Sallon
1 Kuzhinë
3 Dhoma gjumi
3 Tualete
1 Ballkon dhe 60 m2 oborr.
Prona ka një pamje fantastike nga deti dhe disponon rrugë.

ID e pronës:13271

Çmimi: 100,000 EUR/TOTAL

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni +355 69 304 1461.

 • Address Lukovë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9713, Albania

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Himare
 • DES Himare