SHITET HOTEL 5 KATESHE NE SARANDE 2.000.000 EURO

  • 2.000.000€
, Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
shitje
, Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
  • 2.000.000€

Details

  • Price: 2.000.000€
  • Size: 2800 m²
  • Type: hotel
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET HOTEL NE SARANDE
~ 2800M2
~ 2040M2 NE HIPOTEKE
~ 5+1 KATE
~ MUNDESI PER TE NXJERR 40 DHOMA
~ PAMJE FANTASTIKE E GJITHE QYTETIT DHE E DETIT
~ RRUGA E GJASHTE
~ CMIMI 2.000.000 EURO
KONTAKTONI 0676722221
K800

  • Address Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
  • City Sarande

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
  • VERO HOME REAL ESTATE