SHITET DYQAN NË LUNGOMARE, VLORË.

 • 135.000€
, lungomare vlore

Details

 • Price: 135.000€
 • Size: 52 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: dyqan
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0697000918

Description

🆕 🔥 SHITET DYQAN NË LUNGOMARE, VLORË.

✅ Prona ndodhet në rrugë kryesore, me akses të mirë.

✅ Është e organizuar në 1 ambient me hapësire të bollshme dhe 1 tualet.

✅ Ambienti ndodhet në katin e parë dhe ka një sipërfaqe prej 51 m2.

✅ Prona është e përshtatëshme për ç’do lloj aktiviteti.
✅ Disponon çertifikatë të rregullt pronësie

✅ Çmimi 135.000 Euro/Total.

ℹ️Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni
📲 +355699478769
+355697000918 .

📧
🌐 www.desrealestate.al

 • Address lungomare vlore
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
 • DES Vlore Lungomare