Shitet dyqan 40m² dhe 100 m² tek Ujesjellesi, Durres. 1300 Euro/m²

  • 52.000€
, Tek Ujesjellesi, Durres.

Details

  • Price: 52.000€
  • Size: 40 m²
  • Bathroom: 1
  • Type: dyqan
  • Status: shitje

Description

Shitet dyqan 40m² dhe 100 m² tek Ujesjellesi, Durres. 1300 Euro/m²

Tipologjia: Ambjent Biznesi
Sipërfaqja: 40m²/100m²
Dokumentat: Hipoteke
Kati: 0 nga toka
Referenca: 5145 K
Cmimi: 1.300€/m²

CEL: +355 67 38 66 666, +355 67 20 69 166

  • Address Tek Ujesjellesi, Durres.

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Invest Prona
  • Invest Prona