SHITET DUBLEKS , RRUGA E DIBRES TIRANË,TT 804

 • 170.000€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibres, Tiranë
shitje
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibres, Tiranë
 • 170.000€

Details

 • Price: 170.000€
 • Size: 142 m²
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Në Shitje Dubleks

Vendndodhja: Rruga e Dibres, Tiranë

Specifikat e prones:

-Siperfaqe totale 142.1 m2

-Kati 1-2

-Orjentimi Lindje

-Me Hipoteke

Organizimi:

Ambjent open space, 2 tualete, ballkon.

Avantazhe:

– Ndriçim natyral.

– Mundësi për biznese.

– Investim afatgjate.

Per një konsulence të plote per pronen në menaxhim, si dhe një vizite nga afër ne prone na kontaktoni!

 • Address Rruga e Dibres, Tiranë
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON