Shitet Dubleks Open Space, Rruga e Dibres Tiranë

 • 170.000€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
shitje
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • 170.000€

Details

 • Price: 170.000€
 • Size: 142 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355694070771

Description

Në Shitje Dubleks open Space

Vendndodhja: Rruga e Dibres, Tiranë

Specifikat e prones:

-Siperfaqe totale 142.1 m2

-Kati 1-2

-Orjentimi Lindje

-Me Hipoteke

Organizimi:

Ambjent open space, 2 tualete, ballkon.

Avantazhe:

– Ndriçim natyral.

– Mundësi për biznese.

– Investim afatgjate.

Per një konsulence të plote per pronen në menaxhim, si dhe një vizite nga afër ne prone na kontaktoni!

 • Address Rruga e Dibrës, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON3
 • TOKTON3