SHITET BIZNESI DHE FABRIKA PER PERPUNIM MERMERI DHE MATERIALE NDERTIMI!

 • 1.100.000€
, Vaqarr, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1041, Albania
shitje
, Vaqarr, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1041, Albania
 • 1.100.000€

Details

 • Price: 1.100.000€
 • Size: 2095 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje

Features

Description

Shitet ambient industrial ”Poligon perpunim mermeri dhe materiale ndertimi” ne Vaqarr, ndertuar ne nje siperfaqe parcele prej 2095 m2 dhe siperfaqe ndertimi 340 m2.
Bisnesi ka historik te mire dhe me portofol shume te mire klientesh.

Vinç 25 ton .
Monolam per prerje blloqesh .
Gater mermeri per sharim blloqesh .
Freza mermeri .
Sharre mermeri .
Lucidues mermeri (2 cop) .

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone jeni te lutur te kontaktoni!

 • Address Vaqarr, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1041, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
 • Century 21 Impact