Shitet apartment 2+1 green city astir

 • 200.000€
, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje
, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 200.000€

Details

 • Price: 200.000€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0686741959

Description

SHITET Apartament 2+1+2!
📍Kompleksi Green City, Tirane.
📐Sip 110 m2
🪜Ndodhet ne katin e trete te nje pallati me ashensor.
Organizohet ne:
Sallon + kuxhine
Dy dhoma gjumi
2 tualete
Apartamenti eshte i mobiluar! Shërbimet e ujit dhe energjisë elektrike janë në dispozicion 24 orë në ditë. Hapësira e jashtme përbëhet nga lulishte me dy pishina private si dhe kënde lojërash, parkingje, garazhe private, furra buke, supermarkete, bar-kafe, farmaci.
💸CMIMI 200,000 € (i negociueshme)
Per cdo informacion tjeter kontaktoni

 • Address Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania

Contact Information

View Listings
Stelina
 • Stelina

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Stelina
 • Stelina