Shitet apartament tek Shkëmbi Kavajes

 • 70.000€
, Shkembi i Kavajes, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
shitje
, Shkembi i Kavajes, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
 • 70.000€

Details

 • Price: 70.000€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 00355694022991

Description

Shitet apartament tek Shkëmbi Kavajës pranë Hotel Kamelia. Nodhet në vijë të dytë bregdetare vetëm 20 metër larg nga deti.
Ka një sipërfaqe bruto prej 65 m2. Është i përshtatur në apartament 2+1 dhe I organizuar në sallon-kuzhinë, 2 dhoma gjumi dhe tualet. Ndodhet në katin e tretë të një pallati, pa ashensor.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!
+355694022991

 • Address Shkembi i Kavajes, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
 • City Shkembi Kavajes

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FalconMarina
 • FalconMarina