Shitet apartament Shkembi Kavajes

 • 75.000€
, Shkembi i Kavajes, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
shitje
, Shkembi i Kavajes, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
 • 75.000€

Details

 • Price: 75.000€
 • Size: 71 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 00355682124693

Description

Shitet apartament tek Shkëmbi Kavajës. Ndodhet në një nga zonat më të preferuara dhe të frekuentuara gjatë sezonit turistik dhe jo vetëm.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 71 m2 dhe ka tipologji 1+1. Është I organizuar në sallon-kuzhinë, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e tretë banim. Ndodhet 100 meter larg nga deti. Shitet 75,000 euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!
+355682124693

 • Address Shkembi i Kavajes, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
 • City Shkembi Kavajes

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FalconMarina
 • FalconMarina