Shitet apartament, Rrota e Kuqe, Durres

 • 85.000€
, Rrota E Kuqe, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
shitje
, Rrota E Kuqe, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 85.000€

Details

 • Price: 85.000€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 00355682124693

Description

Shitet apartament tek Rrota e Kuqe, Durrës. Apartamenti ka pamje nga deti, dhe ndodhet në një zone shumë të preferuar dhe të frekuentuar.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 80 m2 dhe është I organizuar në sallon-kuzhinë, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e shtatë në një pallat me ashensor. Shitet 85,000 euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!
+355682124693

 • Address Rrota E Kuqe, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FalconMarina
 • FalconMarina