Shitet apartament, Mali Robit

 • 73.000€
, Mali i Robit, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
shitje
, Mali i Robit, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • 73.000€

Details

 • Price: 73.000€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 00355682124693

Description

Shitet apartament tek Mali Robit. Ndodhet në një zone shumë të preferuar dhe të frekuentuar gjatë sezonit turistik dhe jo vetëm. Ndodhet në vijë të parë bregdetare me pamje nga rruga.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 70 m2. Është I përshtatur në aparta,ment 2+1 me organizim, sallon-kuzhinë, 2 dhoma gjumi dhe tualet.Ndodhet në katin e parë banim. Cmimi 73,000 euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!
+355682124693

 • Address Mali i Robit, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • City Mali Robit

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FalconMarina
 • FalconMarina