Shitet apartament, Liqeni i Thate

 • 325.000€
, Liqeni i Thatë, Hiqmet Buzi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
shitje
, Liqeni i Thatë, Hiqmet Buzi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • 325.000€

Details

 • Price: 325.000€
 • Size: 211 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 00355694621177

Description

Shitet super apartament tek Liqeni i Thatë, Tiranë. I pozicionuar në një nga zonat më të preferuara dhe të kërkuara për banim në qytetin e Tiranës.
Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 211 m2 dhe sipërfaqe neto 197 m2. Disponon verandë me sipërfaqe 80 m2. Apartamenti ka tipologji 3+1, I organizuar në sallon ndenje, kuzhinë, 3 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e pare banim në një pallat të ri, mbi dyqanet. Është totalisht I investuar deri ne detaje, dhe I arreduar në mënyrë modern. Disponon sistem Chiller. Me dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 325,000 euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Liqeni i Thatë, Hiqmet Buzi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FalconMarina
 • FalconMarina