SHITET APARTAMENT I PERSHTATUR PER AIR BNB!

 • 360.000€
, Rruga Mihal Grameno

Details

 • Price: 360.000€
 • Size: 113 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4

Description

Apartamenti ndodhet tek Shkolla e Baletit, rruga ”Mihal Grameno”.
Pjesë e një godine banimi dhe shërbime 1,8,9 dhe 10 kate me 2 kate parkim nëntokë.

Informacion mbi Apartamentin:

• Sipërfaqe prej: 112.6 m²
• Pozicionohet në katin e 4, të një ndërtimi të ri me ashensor.
• Planimetri shumë e rregullt dhe e shfrytëzueshme në maksimum.
• Apartamenti eshte i pershtatur per Air BnB pasi eshte ndare ne 3 garsioniere ku secila ka tualetin e saj personal dhe nje holl i pershtatur per recepsionin.
• Cilësia e ndërtimit sipas standarteve europiane.
• Në fazë ndërtimi, parashikohet te behet i banueshem ne qershor 2024.
• Mundë shumë e mirë investimi per te apasionuarit e Air BnB.

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga Mihal Grameno
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
 • Century 21 Impact