Shitet apartament, Golem

 • 75.000€
, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
shitje
, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • 75.000€

Details

 • Price: 75.000€
 • Size: 84 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 00355682124693

Description

Shitet apartament në Golem. Ndodhet në një nga zonat më të preferuara dhe të frekuentuara gjatë sezonit turistik dhe jo vetëm.
Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 84 m2 dhe ka tipologji 1+1. Është I organizuar në sallon-kuzhinë, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e parë banim. Shitet 75,000 euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!
+355682124693

 • Address Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • City Golem

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FalconMarina
 • FalconMarina