SHITET APARTAMENT DUBLEX 245M2 TE KODRA E DIELLIT 270.000 EURO

 • 270.000€
5 Selite / Kodra e Diellit, Rruga Kodra e Diellit, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
shitje
5 Selite / Kodra e Diellit, Rruga Kodra e Diellit, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • 270.000€

Details

 • Price: 270.000€
 • Size: 245 m²
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET APARTAMENT DUBLEX
~245M2
~KATI 7 DHE 8
~PALLAT I RI
~ME ASHENSOR
~I INVESTUAR DHE I ARREDUAR ME DETAJE
~MOBILIM BASHKEKOHOR
~POZICION SHUME I MIRE ME PAMJE FANTASTIKE
~NDRICIM NATYRAL GJATE DITES
~ME HIPOTEKË
~CMIMI 270.000 EURO
~TE KOMPLEKSI ELEONORA,KODRA E DIELLIT
KONTAKTONI 0676722221
K200

 • Address Rruga Kodra e Diellit, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE