Shitet apartament

 • 68.000€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet apartament

9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 68.000€

Details

 • Price: 68.000€
 • Size: 63 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355682090059

Description

Shitet apartament me tipologji 1+1 në Don Bosko, përballë Kishës.
Ka një sipërfaqe 63.5 m2. Ndodhet në aktin e parë banim.Organizohet në dhomë ndenje,një dhomë gjumi, një ankes,një tualet dhe një ballkon që ofron pamje nga kompleksi.
Ndodhet në një zonë ku facilitetet dhe shërbimet e ndryshme nuk mungojnë, në mënyrë që të keni një jetesë sa më komode.Zona është e preferuar dhe ofron mundësi të mira investimi.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të kontaktoni!

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting